Difference between revisions of "Template:Jurisdiction"
| Line 7: | Line 7: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |[http://creativecommons.org/international cc.org/international/de] | + | |[http://creativecommons.org/international/de cc.org/international/de] |
|} | |} | ||
| Line 7: | Line 7: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |[http://creativecommons.org/international cc.org/international/de] | + | |[http://creativecommons.org/international/de cc.org/international/de] |
|} | |} | ||